Команда Пакьяо ! Постола вестиме переговори з

18:16 2015-10-14 3

Рейтинг 1/5, всего 1 голосов

Чемпіон світу за версією WBC Віктор Постол розповів про роботу з Фреді Роучем і можливий бій з Менні Пакьяо.
«З Пакьяо вестимуться переговори. Це ім’я, легендарний боксер, з яким я хотів би зустрітися. Я впевнений у своїх силах і, думаю, що у мене все вийде, якщо бій відбудеться.
Роуч — талановитий тренер, який виховав безліч зірок: Пакьяо, Котто, Проводников. Коли я приїхав, він сказав, що змінювати в мені вони нічого не будуть. Але те, що він підказує … Такого досвіду я ще не бачив. Він робить такі правильні підказки, які, дійсно, допомагають.
Якщо бій з Пакьяо відбудеться, то Фреді Роуч сам скаже, кого він буде тренувати. Якщо він вибере Пакьяо, то, можливо, моїм тренером буде Марвін Самодіо — помічник Фредді Роуча. Можливо, це буде інша команда. Все залежить від того, з ким буде бій. Якщо все-таки з Пакьяо, то все залежатиме від Роуча.
Так, дійсно, він знає сильні сторони і мої, і Менні. Але і я знаю Пакьяо, тому що я багато разів з ним спарингував. Я допомагав йому на Філіппінах, коли він готувався до бою за титул чемпіона світу з Алгієрі.
Я провів більше 50 раундів у спарингу з Пакьяо. Він — хороший боксер, з яким можна боксувати. Він така ж людина, як і всі інші, у якого дві руки та дві ноги. За Матіссе всі говорили, що він нокаутер, а я думаю: «Ну що ви мене лякаєте?» — сказав Постол.