«Нам не потрібні іноземні солдати. У нас достатньо сил, щоб захистити себе» — повний виступ Порошенка на Михайлівській площі

13:45 2015-10-14 6

Рейтинг 3.5/5, всего 1 голосов

Президент України Петро Порошенко виступив сьогодні з нагоди Дня захисника України на Михайлівській площі у Києві. Президент відкрив виставку зброї вітчизняного виробництва та показав техніку, яку надали іноземні партнери України.
«Що у нас було на початку минулого року? Паперова армія, яку зробили такою два з половиною десятиліття, бездумного, безвідповідального ставлення до Збройних сил. Злочинного недбальства, корупції і проникнення в українську систему безпеки та оборони представників російських спецслужб. Рік тому перші українські герої поклали своє життя аби виграти для нас необхідний час. За кілька кварталів звідси, на Майдані, вони формували перші загони створеної тоді, після Революції гідності, Національної гвардії і добровольчі батальйони. За покликом серця, а не за повісткою всі вони пішли тоді боронити країну. Агресор розраховував, що українська держава впаде від першого сильного поштовху, але він не взяв до уваги український народ. Ця виставка розповідає, що було зроблено за останні півтора роки. Те, що ми всі разом, об’єднаний народ — бійці, волонтери, робітники та інженери на військових заводах, дипломати і навіть урядовці. Спільними зусиллями ми створили сучасну, боєздатну, патріотичну армію», — зазначив президент.
Порошенко згадав усіх загиблих в АТО і подякував представникам іноземних держав за всіляку допомогу Україні, особливо — за надану оборонну нелетальну зброю для армії.
«Нам не потрібні іноземні солдати. Українці мають достатньо військової майстерності і сили духу, щоб захистити свою землю від окупантів» — додав Порошенко на завершення виступу.