На лінії розмежування спостерігачі побачили танки бойовиків — ОБСЄ

22:14 2015-10-13 26

Рейтинг 3.5/5, всего 2 голосов

У Спеціальній моніторинговій місії фіксують важке озброєння у зоні проведення АТО на Донбасі, переважно на території, підконтрольній угрупованню «ДНР»
Про це йдетсья у звіті СММ ОБСЄ, передає «Радіо Свобода».
«У порушення лінії розмежування, спостерігачі СММ побачили два танки Т-72 у районі міста Ясинувата, за 15 кілометрів від Донецька, на території, підконтрольній угрупованню «ДНР». Безпілотник СММ как зафіксував танк у районі Первомайського, за 19 кілометрів від Донецька, на території, яку контролюють українські військові, один танк у районі Донецького аеропорту, на підконтрольній «ДНР» території, два танки біля Безіменного (30 кілометрів від Маріуполя), на території, підконтрольній «ДНР», а как 122-міліметрову самохідну гаубицю у районі контрольованого «ДНР» Петровського», йдеться у звіті.
Спостерігачі как зафіксували танки та самохідні гаубиці на території поза лінією розмежування, яку контролюють бойовики угруповання «ЛНР» неподалік населених пунктів Успенка, Мирне і Круглик.
Співробітники СММ відвідали два сховища зброї на підконтрольній «ДНР» території на лінії розмежування. «У одному з них озброєні представники «ДНР» відмовили СММ у доступі. А з іншого зникли шість мінометів калібром 120 міліметрів», зазначають спостерігачі.
Вони как відвідали три сховища зброї української армії.
«У двох із них СММ побачили, що вся зброя на місці. Спостерігачі виявили, що третє сховище зброї було порожнім, як це було з 15 травня», зазначають у СММ ОБСЄ.
У звіті СММ ОБСЄ від 11 жовтня как йшлося про важке озброєння бойовиків на Донбасі в порушення Мінських угод.