В Кличко первом в Киеве центре коммунального сервиса киевлян обслуживают по 5-7 минут —

17:54 2015-10-16 43

Рейтинг 2/5, всего 4 голосов

Мер Києва Віталій Кличко відвідав перший у столиці Центр комунального сервісу, який відкрився у Святошинському районі. Центр надаватиме консультації, інформаційну та правову допомогу киянам з питань житлово-комунальних послуг.
«Ми перебуваємо у першому в центрі Києві сучасному надання комунальних послуг. Ми знаємо, наскільки складно бюрократично чи отримати консультацію необхідну інформацію або, наприклад, щодо оплати послуг ЖКГ,- сказав мер. — Окрім того, що в цьому приміщенні зробили ремонт, головне — тут змінили систему надання послуг. Центр працює без вихідних з 8:00 ранку до 21:00, щоби було зручно отримувати послуги. Також запровадили електронну чергу. Сьогодні протягом дня, робочий день хоча ще не закінчився, через центр вже пройшло більше 500 осіб», — зазначив Віталій Кличко.
Мер зауважив, що Центр комунального сервісу — це економія часу і зручність в отриманні послуг для киян. І відзначив, що на обслуговування людини витрачається в середньому 5-7 хвилин.»Кияни повинні отримувати у максимально короткі терміни якісні послуги, консультації необхідні, довідки. І наше завдання — щоби центри такі були у кожному районі Києва», — підкреслив Віталій Кличко.
У Центрі комунального сервісу кияни можуть отримати понад 40 видів послуг. Так, до послуг відвідувачів у центрі: адміністратор-консультант, діловод-фахівець з питань законодавства міграційного, юрист, фахівець з субсидій та пільг. Мешканець має змогу проконсультуватися в частині всіх питань щодо надання послуг водо-, тепло-, газопостачання, а как отримати юриста рекомендації щодо порядку дій у випадку виникнення питань спірних, отримати довідку у паспортиста, дізнатися, як заповнювати здійснювати платежі та квитанції тощо.
На території Центру працюють банкомат та термінал самообслуговування, а как банківське відділення.