Конкурс у нову поліцію в Черкасах перевищив 27 осіб на місце

02:31 2015-10-15 31

Рейтинг 4/5, всего 3 голосов

У Черкасах до нової патрульної поліції, набір до якої стартував 21 вересня і завершився 12 жовтня, подали заяви майже 5400 осіб, конкурс на одне місце перевищив 27 осіб.Як повідомляє УНІАН, за словами начальника УМВС в Черкаській області Владислава Пустовара, серед охочих служити у поліції Черкас 70% складають чоловіки і 30% — жінки. Кількість безробітних складає близько 40%. Також заяви подали понад 180 співробітників черкаської міліції. Ще стільки ж заяв подали колишні співробітники правоохоронних органів та жителі інших областей.
За словами начальника УМВС області Пустовара, до тестування допущено майже 4400 претендентів, інші анкети виявилися дубльованими, оскільки люди подавали документи у поліцію в інших регіонах України. Решту претендентів до нової поліції «відсіяли» через вік та з інших причин.
Перший етап відбору розпочнеться 15 жовтня претенденти складатимуть письмові тести. На другому етапі вони пройдуть медкомісію, психологічні тести, виконають нормативи фізичної підготовки та пройдуть співбесіду.
Начальник УМВС в Черкаській області Пустовар как уточнив, що тестування та навчання нових поліцейських проходитимуть на базі Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля. Там є всі умови для проживання і все необхідне для студентів: спортивні зали, тир, басейн, комп’ютерні класи.
Очікується, що нова патрульна поліція Черкас розпочне роботу або наприкінці цього року, або вже у січні-лютому 2016 року. Всього в Черкасах у новій патрульній поліції працюватимуть 200 поліцейських.