У делегацію ! Білому домі пояснили, чому не хочуть бачити російську

00:54 2015-10-15 12

Рейтинг 3.5/5, всего 1 голосов

Причиною відмови США прийняти делегацію РФ для обговорення сирійського конфлікту є небажання Москви «внести конструктивний внесок у боротьбу з «Ісламською державою».
Про це заявив прес-секретар Білого дому Джош Ернест, передає ТАСС.
«Мета цієї делегації, як сказав президент Путін, повинна була сприяти координації військового співробітництва між Сполученими Штатами і Росією. Ми говорили, що не зацікавлені в цьому, поки Росія не бажає вносити конструктивний внесок у боротьбу з ІД», — сказав він.
Ернест зазначив, що заклики Москви до співпраці «не були почуті не тільки США , але й іншими 65 членами міжнародної антитерористичної коаліції, яка бореться з ІД».
За словами офіційного представника президента США, У Росії є свій власний план з протистояння цій екстремістській організації. «І цей план на сьогоднішній день вони ведуть самостійно», — стверджував Ернест.
Операція ВКС РФ в Сирії, за словами Ернеста, є «односторонніми діями» з боку Москви, які «свідчать про те, наскільки ізольована Росія». «Єдині люди, з ким вони /Росія/ координують свої дії» — це уряд президента Сирії Башара Асада та «іранці, які були зайняті свого роду дестабілізуючою діяльністю всередині Сирії, зробили їх мішенню для США і міжнародних санкцій», вважає представник Білого дому.
Прес-секретар знову повторив, що США «не збираються брати участь» у цьому. «Ми б вітали конструктивний внесок Росії, який був би інтегрований з міжнародними зусиллями по боротьбі з ІД. Але у Росії є інші плани», — сказав Ернест.
Як повідомлялось раніше, США заявили, що не можуть прийняти делегацію на чолі з прем’єром РФ Дмитром Медведєвим, який планував обговорити координацію щодо боротьби з тероризмом, зокрема в Сирії.