До кінця року армія отримає 8,5 тисяч зразків озброєння — Порошенко

16:35 2015-10-14 10

Рейтинг 3.5/5, всего 1 голосов

До кінця поточного року заплановано закупити та поставити до армії ще майже 8,5 тисяч зразків озброєння та військової техніки. Про це у Запоріжжі під час робочого візиту 14 жовтня заявив президент Петро Порошенко.
«Вже закуплено і поставлено на фронт понад 1500 одиниць нових та модернізованих зразків озброєння. Зокрема, це тепло- та оптичні приціли, засоби нічного бачення, бронетанкова техніка, засоби інженерного озброєння, радіолокаційні станції, контрбатарейні станції, засоби радіоелектронної боротьби, модернізовані літаки», — заявив Порошенко.
Президент зазначив, що наразі «формуються нові сили спецоперацій, реорганізуються і посилюються елітні високо мобільні десантні війська».
«Спільно з волонтерським десантом розробляємо нові норми забезпечення армії речовим майном», — додав президент.
«Туди входитимуть сучасні нові зразки бойового обмундирування та спорядження, які ми плануємо впровадити вже цього і наступного року», — заявив Порошенко.
Порошенко підкреслив, що він «все ще не задоволений певними видами забезпечення, численними недоліками в системі логістики і управління».
«Є й дефіцит сучасної зброї, і він ще, на жаль, далекий від подолання. В цьому ми, поки що, поступаємося Росії», — додав Порошенко.
Однак при цьому, за його словами, «жодна реформа в Україні ще не пішла так глибоко, як військова».
«Перша реформа, яка дала реальні результаті, які може бачити весь світ», — зазначив президент.
Президент додав, що у 2015 році на речове забезпечення військових виділено коштів уп’ятеро більше, ніж за минулий рік.
Також він зауважив, що у бюджеті на 2016 рік буде передбачено збільшення зарплат військовим, в тому числі контрактникам.
«Як би не було важко, ми не будемо економити на нашій армії, щоб потім не утримувати чужу», — підсумував Порошенко.