Стали відомі імена російських пілотів, що бомбардують Сирію

12:10 2015-10-14 23

Рейтинг 3/5, всего 2 голосов

З’явилися нові дані російських пілотів, які завдають ударів по сирійській опозиції.
У відповідь на провокаційний обстріл будинку в Донецьку за адресою Злітна, 11а та інші злочини кремлівського режиму, InformNapalm продовжує проводити розслідування, публікуючи дані пілотів російських ВПС, зокрема екіпажу бомбардувальника Су-24М з бортовим номером «26» білий, який наносить авіаудари по Сирії, передає «Цензор.НЕТ».
На початку жовтня канал RT опублікував відео ролик, в якому фігурує російський бомбардувальник Су-24М з бортовим номером «26» білий, регістраційний номер RF-90932, картка борту фіксується на сайті russianplanes.net. Бомбардувальник належить до 6980-ої гвардійської авіабази 1 розряду, в/ч 69806 (Челябінськ), авіагрупа базується на аеродромі Шагол, екіпаж борту:
В’ячеслав Павлов — посилання на архіви в соцмережі «ВКонтакте» — профіль, фотоальбом, контакти, дата народження 25 червня 1986 р, родом з Володимирської області, з 2008 року служить у в/ч 69806.
У процесі підготовки матеріалу до публікації, сторінка Павлова була видалена.
Артур Габітов — сторінка видалена раніше, але не дивлячись на це знайти його фотографію, навіть більше — відео-інтерв’ю, було легко.
Групова фотографія пілотів екіпажу Су-24М бортовий номер «26» білий Павлова і Габітова з фотоальбому Павлова:
«Хочемо как зазначити, що найчастіше російські пілоти, як втім і всі інші військовослужбовці ЗС РФ, не замислюючись про наслідки викладають у відкритий доступ фотографії і відеоролики службового характеру, з яких можна взяти цікаву інформацію. Приміром, з фотоальбама Павлова вдалося витягнути слайд із зазначеними позивними для зв’язку на 7-му каналі — «ПЛАВЕЦЬ» і для зв’язку на 8-му каналу «УДАР-67», — повідомляють розслідувачі.
Виявити та ідентифікувати пілотів-бомбардувальників 6980-ї авіабази ВПС РФ і прив’язати їх до Су-24М з бортовим номером «26» білий, вдалося завдяки відео (яке вже видалили) змонтованого другим пілотом екіпажу Габітовим і присвяченому параду до Дня перемоги 9 травня 2015 року, яке как мав на власній сторінці соцпрофілю перший пілот Павлов. Оскільки сторінки профілів у соцмережі обох членів екіпажу Су-24М «26» білий, видалені, згаданий ролик скопійовано на відеоканал InformNapalm.