В Киев на один день привезли Касперовскую икону Пресвятой Богородицы

14:36 2012-06-20 13 20 июня Касперовская икона Пресвятой Богородицы Киев Митрополит Владимир Предстоятель Украинской православной церкви

Рейтинг 4/5, всего 1 голосов

В Киев на один день привезли Касперовскую икону Пресвятой Богородицы
В среду, 20 июня в Киев, по случаю 20-летия приезда в Киев Предстоятеля УПЦ Блаженнейшего Митрополита Владимира, привезли Касперовскую икону Пресвятой Богородицы.
Вступая в Одесскую духовную семинарию, а также во время принятия решения о монашеском постриге будущий Первоиерарх УПЦ молился именно перед этой иконой.
Святыня доставлена из Свято-Успенского кафедрального собора Одессы в Киево-Печерскую Лавру и будет находиться в храме всего один день.
По преданию, Касперовская икона Пресвятой Богородицы исцеляет как душевные, так и телесные недуги молящихся.
По случаю 20-летия своего предстоятельского служения в УП Предстоятель Украинской православной церкви Митрополит Владимир отслужил литургию на Соборной площади Киево-Печерской Лавры.

В Киев на один день привезли Касперовскую икону Пресвятой Богородицы

По окончании богослужения Предстоятель Украинской Православной Церкви обратился к присутствующим с архипастырским словом: «Все у нашому житті швидко закінчується, але не закінчується Господь, Котрий за свідоцтвом апостола Павла «вчора, сьогодні і завтра Той же». Сьогодні я хотів би пригадати всіх, хто у різні часи тут трудився, хто страждав, хто був гонимий, хто очікував милості і благості Божої. Нехай Царство Небесне відвідає тих, хто трудився тут раніше, нехай Господь простить усіх тих, хто ще живий, але рано чи пізно приблизиться до своєї кончини. Я хочу вам подякувати, що ви залишились у православній вірі, ви підкріплювали один одного молитвою та постом. Я хочу побажати тим, хто ще буде тут трудитися, щоби Господь укріпив їх в вірі, здоров’ї, довголітті, і щоб завжди тут були мир, спокій і всяке благополуччя. Нехай Лавра завжди буде силою, що міцніє, і буде оберігати всіх нас, просвіщаючи наші немочі. Сердечно дякую вам, що 20 років ми разом з вами молилися і будемо молитися, якщо Господь дасть. Я дякую Святій Лаврі, її братії, єпископату, духовенству і віруючим людям, які завжди укріплюють нас і будуть укріплювати. І прикликаю на всіх вас благословення Господнє. Стійте завжди в вірі, стійте і не бійтесь нікого, тому що віра це святиня, віра це кріпость наша, віра це сила наша. Благословення Господнє на вас, Того благодаттю та человіколюбієм завжди, нині і повсякчасно. Амінь. Христос Воскрес!»