Мистецтво за безпеку

09:38 2015-10-15 15

Рейтинг 3.5/5, всего 1 голосов

Учасники соціального проекту «ВИПИВ?! ЗА КЕРМО НЕ CІДАЙ! СПОЖИВАЙ ВІДПОВІДАЛЬНО» створили інсталяції на тему небезпеки вживання алкоголю за кермом
10 жовтня на арт-заводі Платформа було презентовано виставку кращих робіт переможців конкурсу скульптурних інсталяцій «ВИПИВ?! ЗА КЕРМО НЕ CІДАЙ! СПОЖИВАЙ ВІДПОВІДАЛЬНО», організованого компанією САН ІнБев Україна.
За підсумками голосування, яке відбувалося на сторінці компанії у мережі Facebook, були відібрані 4 кращі інсталяції авторства професійних митців та початківців.Ініціатори проекту впевнені, що мистецтво безпечного керування автомобілем може бути втілене не лише на дорогах, а й у витворах мистецтва тому в своїх роботах автори прагнули донести головну ідею конкурсу в руках водіїв знаходиться не просто кермо, а життя всіх учасників дорожнього руху, включно з їх власними.
«Я думаю, що будь-який бізнес має бути соціально відповідальним. І один із обов’язків нашої компанії робити все, щоб попередити випадки вживання алкоголю за кермом. Ми шукаємо нові форми комунікації з нашими споживачами, і конкурс скульптурних інсталяцій став ще однією можливістю нагадати автомобілістам, що керування у нетверезому стані небезпечне», коментує Денис Хрєнов, в.о.генерального директора САН ІнБев Україна, член журі конкурсу.
Першого переможця конкурсу визначили користувачі Facebook під час голосування на сторінці компанії САН ІнБев Україна facebook.com/SUNInBev.UA/. Лідером глядацьких симпатій стала робота Євгена Колесника «Не розчави життя як банку». А інших переможців із числа авторів, які опублікували свої роботи в соцмережі, обрали члени журі. На їх погляд, якнайкраще ідею проекту втілили в своїх роботах Микита Лонюк (ескіз «Світло в пляшці»), Антон Картавцев (ескіз «Коктейлі») і Антон Гусаковський (ескіз «Лінія життя»).
Зазначимо, що під час виставки скульптурних інсталяцій у Києві автори робіт-переможців отримають додаткові призи, які допоможуть їм і далі розвивати свій творчий потенціал. Але найкращим подарунком для них уже стала участь в проекті. «Мені близька тема конкурсу, я вважаю її дуже важливою для всього суспільства. Для мене проект став не лише можливістю поділитися своєю творчістю із багатьма людьми, а й зробити світ кращим за допомогою мистецтва. До речі, «Лінію життя» я побачив уві сні, вона була точно такою, як на ескізі. Містика це чи ні не знаю. Ще раз дякую всім, хто голосував!» написав на сторінці конкурсу в соцмережі Антон Гусаковський, один із переможців конкурсу.
На думку організаторів та членів журі конкурсу, кожна з представлених робіт стала успішним втіленням ідеї проекту «ВИПИВ?! ЗА КЕРМО НЕ CІДАЙ! СПОЖИВАЙ ВІДПОВІДАЛЬНО». «Мистецтво це частина духовної культури людини. Як особливий спосіб пізнання та відображення дійсності, воно здатне розширювати суспільну свідомість. У рамках нашого проекту чітко виділено соціальну роль мистецтва: нагадувати про відповідальність по відношенню до оточуючих. Ще раз переконуюся, що подібні соціокультурні ініціативи не лише актуальні, але й вкрай необхідні для сьогоднішнього активного розвитку українського суспільства», говорить Антон Міллер, арт-куратор проекту, член журі конкурсу.
Інформаційна довідка:
ПАТ «САН ІнБев Україна» є лідером українського пивоварного ринку та представляє найбільшу в світі пивоварну компанію Anheuser-Busch InBev. ПАТ «САН ІнБев Україна» об’єднує Чернігівське, Харківське та Миколаївське відділення компанії. Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois, Beck’s; міжнародних ТМ: Corona, Staropramen, TALLER, Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, а как локальних ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтар», «Жигулевское», DAO.https://www.facebook.com/SUNInBev.UAhttp://www.suninbev.com.ua/