В образі Олі Полякової з’явився український вінок

18:01 2015-10-13 540

Рейтинг 2/5, всего 54 голосов

Співачка Оля Полякова заявила, що цього року її образ став проукраїнським. Тепер в її колекції не лише кокошники, а й старовинний галичанський вінок з каменів.
«Цього року в мене з’явилася вишиванка, якій понад 150 років. Вона привезена з Західної країни. До цього образу маю кокошник у вигляді вінка, який зробили з натуральних каменів. Він точна копія весільного вінка галичанської дівчини. На моєму головному кокошнику з волосся красується український тризуб, який символізує мою проукраїнську позицію, нагадуючи, що я проти агресивної політики Кремля», — каже співачка.
Олю неодноразово запрошували на політичні ток-шоу в Росію. Але співачка категорично відмовляється туди їхати.
«Я погодилась би поїхати, якщо б в студії дозволили говорите те, що вважаю за потрібне. На що російські телеведучі відповідають одностайно: «В програмі вийде ефірна правда». А мене це, звісно, не влаштовує. Я бачила як під час ефіру з розумної жінки Ксенії Собчак зробили посміховисько. Тому не хочу їхати до Росії»
Нагадеємо, з вересня Оля Полякова в турі «Шльопали шльопки» Планує відвідати 19 міст України. Сьогодні її концерт відбудеться у рідній Вінниці, звідки співачка родом.