«Ноутбуки-трансформеры эксперт вытеснили нетбуки с рынка», —

20:43 2015-10-26 17

Рейтинг 3/5, всего 1 голосов

Вже півроку в Україну не ввозять нетбуків. Замість них постачають ноутбуки-трансформери з діагоналлю екрану від 10 дюймів, помітили в консалтинговій компанії АFS.
Ноутбуки-трансформери відрізняються від нетбуків тим, що їхній дисплей сенсорний. Його можна від’єднати від основної бази й використовувати як планшет. Замість класичного вінчестера на 180-500 Гб, ноутбуки-трансформери оснащені електронним модулем пам’яті на 32-80 Гб. Коштують такі гаджети від 6,8 тис. грн.
«В майбутньому можна очікувати все більше цікавих пропозицій в категорії ноутбуків та планшетів-трансформерів, ними зручніше користуватися» — Gazeta.uaповідомила Валентина Печончик, аналітик компанії «GfK Ukraine».
На її думку, невдовзі збільшаться продажі смартфонів та фаблетів з великим екраном.
«Також на ринку з’являється все більше моніторів і телевізорів з вигнутим екраном», — зазначає експерт.
Вигнуті телевізори увійшли в моду ще в 2013 році. Провівши останні пару років у пошуках ідеальної форми екрану, виробники електроніки зупинилися на тому, що прийнято вважати екраном майбутнього — з вигнутою формою і ультрависокою дозволом.
Такі телевізори вже з’явилися в лінійках топових брендів, таких як Sony, LG і Samsung тощо. Коштує така техніка від 24 тис. грн.
«Поки люди доволі насторожено реагують на такі телевізори. Переважно беруть плазму. Особливо ті моделі, якими можна керувати не лише пультом, а й руками. Для цього потрібно синхронізувати долоню із екраном і рухом руки гортати канали, пальцями робити гучніший звук або стишувати його», — говорить менеджер інтернет-магазину repka.ua Манжук Тарас.
За його словами стають популярними портативні комп’ютери, які можна під’єднати до телевізора чи монітора.
«Після під’єднання до цього комп’ютера мишки і клавіатури телевізор можна використовувати для всього того, для чого і звичайний стаціонарний комп’ютер дивитися фільми, займатися інтернет-серфінгом, переписуватися в соцмережах. Відпадає потреба купувати повноцінний комп’ютер для дому. Ріст популярності портативних процесорів зумовлений тим, що їх можна придбати в інтернеті за 3,4-5 тисяч гривень. А ноутбук із такими ж характеристиками за 6 тисяч. Тобто купівля портативного процесора дешевша», — говорить спеціаліст.
Нагадаємо, кишенькові комп’ютери розміром як запальничка восени вийдуть на ринок. Комп’ютери-брелоки отримають 4 Гбайт оперативної пам’яті і флеш-накопичувач ємністю 64 Гбайт.
За 1-3 квартал 2015року обсяги продажів медіапланшетів склав 631 млн. штук.
Останні тенденції ускладнюють придбання, відбуваються постійні зміни і вдосконалення пристроїв.