Чиновники заважають Україні освоювати нові ринки ЄС — Павленко

09:59 2015-10-14 13

Рейтинг 2/5, всего 1 голосов

Багаторічні зусилля Мінагрополітики дозволили країні успішно пройти міжнародний аудит системи сертифікації насіння. Це відкриває шлях українському насінню на ринок ЄС. Таким чином Україна може стати європейським центром з вирощування високоякісного насіння, а как потужним його експортером.
Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко в ексклюзивному коментарі виданню Gazeta.ua.
«Разом з тим, сьогодні некомпетентні дії та надмірні амбіції керівництва новоствореного органу — Держспоживбезпечності України ставлять під загрозу можливості експорту українського насіння до країн ЄС», — наголосив Павленко.
Від как додав, що керівництво Держспоживбезпечності просто блокує дорожню карту заходів щодо початку експортних операцій.
«Такі дії вже отримали негативну оцінки з боку бізнесу та критично сприймається європейськими партнерами України», — наголосив Павленко.
За його словами, Міністерство ініціювало 26 жовтня нараду за участі відповідних відомств, а как представників бізнесу та громадських організацій.
«Плануємо обговорити питання розвитку насінництва, визначити спільну позицію з їх оперативного вирішення. Якщо ситуацію не буде вирішено ближчим часом, Міністерство ініціюватиме перед Кабінетом Міністрів України питання щодо кадрових змін у керівництві Держспоживбезпечності України», — підкреслив Павленко.