Молодіжна збірна Украни програла Франції

22:20 2015-10-13 9

Рейтинг 4/5, всего 1 голосов

Молодіжна збірна України поступилась французам у третьому кваліфікаційному матчі до Євро-2017. Два голи у другому таймі забезпечили перемогу господарям поля. В порівняні з попереднім матчем проти команди Ісландії, у складізбірноїУкраїни відбулась лише одна заміна замість Зінченка, який відбув у розташування національної збірної, на полі з’явивсяВалерій Лучкевич. Загалом, матч наша збірна розпочала дуже обережно, зробивши ставку на надійну гру в обороні що дало свої плоди французи майже нічого не могли створити біля воріт Бущана в першій половині гри. Щоправда, те саме можна сказати і про українців. Тож, за результатами першого тайму можна згадати лише декілька небезпечних моментів у обох команд у Лема та Рабьо у Франції, та у Коваленка з Безбородько у України. На другий тайм господарі вийшли надзвичайно вмотивованими та налаштованими виправити все те, що не виходило у них в першому таймі. Перші хвилини виявились дещо нервозними — Бущан був змушений постійно вступати в гру, рятуючи власні ворота. А вирішальним у матчі став проміжок між 70-ою та 77-ою хвилинами матчу, коли французам вдалось провести дві результативні атаки, які і вирішили долю матчу 2:0 на користь господарів поля. Після пропущених голів українці не знітились, а усіма силами пішли вперед, проте провести бодай гол престижу їм, на жаль, так і не вдалось. Відбір Євро-2017
Франція U-21 Україна U-21 2:0 Голи: Лема 70 , Рабіо 77 Франція: Меньян, Толіссо, Рабіо, Амаві, Гільберт, Павар, Лапорт, Крівеллі, Лема, Вальтер, Аллер ( Жан 71 ) Україна: Бущан , Дуць , Юрченко, Безбородько ( Хобленко 60 ), Коваленко, Петряк (Данченко 77 ), Мірошниченко, Соболь, Сваток, Лучкевич , Мішньов Попередження: Гільберт 52 — Безбородько 42 , Дуць 90

20:15 2017-05-22 6

16:15 2017-05-22 15

08:17 2017-05-22 12

22:20 2017-05-21 13

21:22 2017-05-21 28

«Нести херню»: новый клип Васи Обломова покорил интернет
13:22 2017-05-21 19