Новий фільм оскароносного режисера покажуть на відкритті «Жовтня»

18:14 2015-10-13 16

Рейтинг 3.5/5, всего 1 голосов

Допрем’єрний показ фільму «Юність» режисера Паоло Соррентіно відбудеться 18 жовтня на відкритті оновленого кінотеатру «Жовтень».
Прем’єра «Юності» відбулася на 68-му Каннському кінофестивалі, де фільм був представлений у конкурсній програмі і претендував на здобуття «Золотої пальмової гілки». А стрічка «Велика краса» Паоло Соррентіно отримала «Оскар» за найкращий іноземний фільм, пише Cultprostir.
У «Юності» дія відбувається на розкішному курорті у Швейцарії. Фред відомий композитор і диригент, поправляє здоров’я і нудьгує на пенсії. Мік, оскароносний режисер, щосили працює над новим сценарієм «фільму-одкровення», але справа не надто рухається. Фред і Мік уже півстоліття товаришують, сміються над собою і дивуються красі й несправедливості цього світу.
Прес-аташе компанії «Артхаус Трафік» Анастасія Сідельник розповіла, чому для відкриття обрали саме цю стрічку: «Це нова робота Паоло Соррентіно, режисера, який здобув «Оскара» за стрічку «Велика краса». Фільм достойний того, щоб бути представленим на довгоочікуваному відкритті кінотеатру. Із новинок арт-кіно цей реліз, напевно, найбільше заслуговує на увагу. По своєму духу та естетиці він підходить «Жовтню». Це наш фільм-подарунок глядачам».
Стрічку «Юність» как покажуть на серії допрем’єрних показів перед її виходом у прокат 29 жовтня.