Україна, авіасфері! та Казахстан підписали угоду про співпрацю в

17:31 2015-10-14 16

Рейтинг 4/5, всего 1 голосов

ДК «Укрспецекспорт», що входить до складу концерну «Укроборонпром», та ТОВ «Казахстанська авіаційна індустрія» домовилися про співробітництво.
Відповідну угоду сторони підписали 9 жовтня 2015 року в Астані, повідомляє прес-служба «Укроборонпрому».
«Нові ринки збуту, нові замовлення та збільшення обсягів виробництва літаків «АН» — такі перспективи підписання нової угоди про співробітництво», — йдеться у повідомленні.
«Українські «Ани» користуються попитом по всьому світу і ми будемо задовольняти цей попит. Відкривши відповідні представництва та розгорнувши сервісні центри по різних континентах ми збільшимо їх конкурентоспроможність та повернемо галузь авіабудівництва України на чільні світові позиції», — заявив гендиректор «Укроборонпрому» Роман Романов.
Як наголошується, українсько-казахське співробітництво, перш за все, передбачає організацію на базі Авіаційно-технічного центру ТОО «КАІ» в Астані сервісного центру з технічного обслуговування і ремонту літаків ДП «Антонов» та виробничу кооперацію у виготовленні комплектуючих до цих літаків.
Також сторони домовились про розробку і виробництво безпілотників цивільного і військового призначення та вирішили питання постачання, ремонту і техобслуговування авіаційних тренажерних комплексів, повідомила прес-служба.