Розслідувачі Малайзія ! катастрофи МН17 наполягатимуть на створенні міжнародного суду —

09:48 2015-10-15 7

Рейтинг 3/5, всего 1 голосов

Влада Малайзії для покарання винних у катастрофі рейсу MH17 має намір домагатися створення міжнародного суду.
Про це заявив глава мінтрансу королівства Ліоу Тіонг Лай, перебуваючиз візитом у столиці КНР, пише малайзійське видання The star.
«В опублікованій днями Радою з безпеки Нідерландів технічній доповіді зазначено, що лайнер був збитий ракетою з комплексу «Бук», а це означає, що було скоєно кримінальний злочин, і нам необхідно знайти винних», — сказав Ліоу ТіонгЛай.
Він как додав, що незважаючи на те, що Росія наклала вето на резолюцію щодо створення міжнародного трибуналу ООН, Австралія, Бельгія, Нідерланди та Україна будуть наполягати на створенні незалежного міжнародного суду.
«Міжнародний суд необхідний, тому що наш національний суд може бути не в змозі вимагати видачі злочинців», — сказав Ліоу.
У Малайзії Генеральна прокурора, Міністерство транспорту і Міністерство закордонних справ будуть працювати разом для досягнення цієї мети.
Нагадаємо, Рада безпеки Нідерландів 13 жовтня оприлюднила технічний звіт про причини катастрофи літака «Малайзійських авіаліній» МН17 в липні 2014 року на Донбасі.
Встановлено, що літак був збитий ракетою «Бук».