Підрозділи кампанії ! МВС переходять на посилений режим на час передвиборчої

23:46 2015-10-14 13

Рейтинг 2/5, всего 1 голосов

Територіальні підрозділи Міністерства внутрішніх справ переходять на посилений режим чергування по всій території України, і це триватиме до закінчення виборів у місцеві органи влади.
Про це написав у Фейсбуці радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.
«З сьогоднішнього дня (14 жовтня) територіальні підрозділи МВС переходять на посилений режим чергування по всій територіі Украіни. Це триватиме до закінчення виборів у місцеві органи влади», — зазначив Шкіряк.
Він додав, що для охорони громадського порядку під час виборчого процесу може бути залучено близько 85 тисяч правоохоронців, бійців Національної гвардії та Державної прикордонної служби.
«Попередньо, найбільш «гарячими» точками у виборчих перегонах можуть стати Одеська, Дніпропетровська, Харківська та Закарпатська області. І відповідно, міста Одеса, Дніпропетровськ, Харків», — наголосив радник.
За його словами, в зоні проведення АТО з метою недопущення провокацій під час виборів будуть активно залучатися підрозділи СБУ, ЗСУ та прикордонних військ.
«Силовики жорстко і адекватно реагуватимуть на будь-які спроби дестабілізації внутрішньої ситуаціі в рамках проведення виборчої кампанії», — запевнив Шкіряк.