300, Львові! першокурсників військового ліцею присягнули на вірність Україні у

17:17 2015-10-14 32

Рейтинг 2/5, всего 3 голосов

14 жовтня у Львові майже три сотні першокурсників Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут урочисто склали присягу на вірність Україні. Захід пройшов у рамках відзначення Дня захисника України. Ритуал складання «Урочистої Клятви» відбувся на площі перед будівлею Львівської ОДА.
Участь в урочистостях взяли перші особи міста, викладачі та керівництво ліцею, батьки та друзі ліцеїстів. Також на церемонію завітали вояки УПА. Ритуал складання «Урочистої Клятви» розпочався з виконання державного гімну та спільної молитви.
«Приємно слухати слова «Урочистої Клятви», які сьогодні проголошували наші ліцеїсти. Вони мають на кого рівнятися. Адже у цей великий день Покрови була створена Українська Повстанська Армія. Високу оцінку діяльності УПА дав генерал Шарль де Голль, який сказав: «Якщо б я мав таку армію, як УПА, жоден фашистський чобіт не ступив на територію Франції. На сході України наші воїни сьогодні боронять нашу державу», — зазначив голова львівської обласної ради Петро Колодій.
Віталій Конкуловський з дитинства хотів стати військовим та захищати Україну. Активно відвідував патріотичні та спортивних організації.
«Зараз коли в країні війна хочеться скоріше вивчитись і стати на допомогу нашим військовим. Нинішня присяга для мене дуже важлива і урочиста…»,- ділиться своїми емоціями 14-ти річний Віталій.
Після урочистостей ліцеїсти вирушили до Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла.